Fundacja Uśmiech SzczęściaKonopnica


Cel zbiórki:

Wyposażenie Akademii Dzieciaka w sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć
i warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży

Kwota zebrana: 691,00 złKim jesteśmy?

Fundacja Uśmiech Szczęścia powstała w 2018 roku i działa na terenie województwa lubelskiego. Głównymi beneficjentami naszej pomocy są dzieci i młodzież.

W ciągu tych dwóch lat stopniowo poszerzaliśmy zakres swoich działań. We współczesnym świecie, przy dużym tempie naszego życia i natłoku spraw coraz częściej zapominamy o wartości rodziny. Zwłaszcza mając ją u boku. A są wśród nas dzieci, które jej nie mają.

Fundacja Uśmiech Szczęścia współpracuje z domami dziecka na terenie naszego województwa. Wspieramy podopiecznych Domów Dziecka, finansując im pomoce szkolne, ubrania, obozy wakacyjne. Wspieramy rozwój oraz edukację dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych lub znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej – często zapewniając środki zaspokajające podstawowe potrzeby – żywność, artykuły higieniczne, ubrania.

Nasz cel

Aktualnie pracujemy nad utworzeniem Akademii Dzieciaka. To bezpieczne miejsce,w centrum Lublina, w którym dzieci z rodzin dysfunkcyjnych będą mogły odrobić lekcje, pobawić się w ciepłym i czystym miejscu, zjeść posiłek. Planujemy organizować warsztaty i zajęcia kreatywne z elementami terapii. Dzieci będą mogły również skorzystać z darmowej, regularnej pomocy w nauce, bezpłatnych korepetycji. W ramach działalności Akademii będziemy wspierać także kobiety i rodziny w trudnej sytuacji – wymagające wsparcia psychologicznego, pomocy z poradzeniem sobie z uzależnieniami, przemocą, problemami wychowawczymi.

Jak każda fundacja działamy dzięki pozyskanym środkom – otrzymujemy je w ramach różnych dotacji od wielu instytucji oraz od ludzi dobrych serc, którym nieobojętny jest los tych, którzy bez naszego wsparcia nie mieliby szansy na normalne życie. Prosimy o wsparcie. Dziękujemy za każdą złotówkę – każda ma znaczenie. Razem możemy więcej!

Partnerzy: